logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

У Середино-Будському лісгоспі проводять з населенням роз'яснювальну роботу

Лісова пожежа – страшне, стихійне явище. Боротися з ним непросто. Тут відлік іде на хвилини.

У період літньої спеки виникнення лісових пожеж особливо загрозливе для шпилькових. Нині на Сумщині найвищий рівень пожежної небезпеки склався на півночі, де хвойні насадження переважаючі.

У Середино-Будському лісгоспі хвойні займають 74 % всієї площі. То ж, щоб не допустити виникнення пожежі через людську недбалість, лісівники ведуть з населенням систематичну роз'яснювальну роботу. Відповідні рейдові заходи контролю щоденно виконують 6 мобільних бригад. Вони охоплюють весь лісовий фонд лісгоспу.

«Днями рейдовою бригадою лісгоспу разом з начальником Середино-Будського районного сектору управління ДСНС була проведена роз'яснювальна робота з мешканцями населених пунктів, що межують з лісовим фондом Голубівського лісництва. У ході рейду було проведено 20 лекційних бесід щодо поводження у лісових насадженнях під час пожежонебезпечного періоду», - коментує проведені заходи директор Середино-Будського лісгоспу Олександр Плужников.

Адміністрація підприємства наголошує, що лише дотримання правил пожежної безпеки допоможе зберегти ліси в належному стані на довгі роки. Збережемо ліс разом!

 

Актуально:

На колегії Держлісагентства обговорили результати роботи лісової галузі у І півріччі 2020 року

серп. 13, 2020
Сьогодні відбулося розширене засідання колегії Державного агентства лісових…
Читати далі...

Події:

Солодке свято сумських лісівників

серп. 14, 2020
14 серпня – солодке свято. Цей день у народі називають Маковієм або Першим…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Сумському лісгоспі завершили польові роботи по відведенню і таксації лісових ділянок, призначених у головне користування

серп. 14, 2020
У Сумському лісгоспі пройшли польові роботи по відведенню і таксації лісових…
Читати далі...