logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

У Тростянецькому лісгоспі провели техогляд тракторів

Тростянецькі лісівники провели щорічний технічних огляд тракторів підприємства. Загалом автопарк лісгоспу налічує 12 тракторів, кожен з них перевірила комісія експертів.

Трактори лісгоспу задіяні у багатьох виробничих напрямках, тож від їх справності залежить і своєчасність виконання лісогосподарських робіт. Окрім того, техніка, що працює як надійний годинниковий механізм, – це турбота про життя і здоров`я працівників.

Під час підготовки тракторів до перевірки було здійснено необхідні відновлювальні роботи, поточні ремонти, поновлено лакофарбове покриття, замінено світловідображаючі та оптичні прилади, усунуто зовнішні дефекти, поновлено вогнегасники та аптечки, приведено технічний стан транспорту відповідно до встановлених регламентів.

«Водії, які щоденно виїжджають на дорогу, в ліс мають бути впевненими у справності транспортних засобів Технічний огляд допомагає тримати наш автопарк у доброму стані, а це, насамперед, безпека наших працівників при виконанні лісогосподарських робіт та здійсненні перевезень», – зазначив директор ДП «Тростянецьке лісове господарство» Віктор Зубко.

Актуально:

На колегії Держлісагентства обговорили результати роботи лісової галузі у І півріччі 2020 року

серп. 13, 2020
Сьогодні відбулося розширене засідання колегії Державного агентства лісових…
Читати далі...

Події:

Солодке свято сумських лісівників

серп. 14, 2020
14 серпня – солодке свято. Цей день у народі називають Маковієм або Першим…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Сумському лісгоспі завершили польові роботи по відведенню і таксації лісових ділянок, призначених у головне користування

серп. 14, 2020
У Сумському лісгоспі пройшли польові роботи по відведенню і таксації лісових…
Читати далі...