logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Спільні навчання по гасінню лісових пожеж пройшли в Охтирському лісгоспі

Днями, в Урочищі Ківшар, що в Охтирському лісництві Охтирського лісгоспу, вогнеборці ДП «Охтирське лісове господарство», ДПРЧ – 6 та Гетьманського національного природного парку спільно відпрацьовували тактику взаємодії з гасіння лісової пожежі.

Перед початком навчання рятувальники ДСНС провели вступний інструктаж з техніки безпеки та надання першої медичної допомоги.

За тактичним задумом, початок імпровізованої пожежі виявив черговий лісгоспу через систему відео нагляду. Він повідомив про це начальнику лісопожежної станції, а той, у свою чергу, спрацював відповідно до своїх повноважень.

При центральній садибі лісгоспу створено лісопожежну станцію першого типу та найбільш досконалу систему відео нагляду за лісовими масивами. Сигнал на монітор, встановлений на прохідній центральн ої садиби, надходить відразу з двох пожежних веж.

«Навчання пройшли на високому рівні. У ході ліквідації умовної пожежі трапився ряд взаємозалежних подій, які могли б мати місце і у реальному житті. Завдяки цьому вдалося перевірити рівень готовності до взаємодії ряду служб та організацій, завдання яких – забезпечувати безпеку та надавати допомогу населенню в разі виникнення надзвичайних ситуацій », - підсумовує директор Охтирського лісгоспу Юрій Римар.

Практика взаємодії всіх відповідальних служб відбувається і у повсякденній життєдіяльності лісгоспу. Для охорони лісів від пожеж на підприємстві діють мобільні групи, створені з числа працівників державної лісової охорони. Вони проводять рейди по виявленню порушників «Правил пожежної безпеки в лісах України». У склад мобільних груп залучаються працівники правоохоронних органів, ДСНС та Гетьманського НПП.

«Така практика дає позитивні результати, але без всебічної допомоги населення, усвідомлення людьми всієї небезпеки вогню, протидіяти виникненню пожеж майже неможливо», - продовжує директор.

Охтирські лісівники звертаються до громадян міста та району дотримуватись у лісових масивах правил пожежної безпеки, а при виявленні пожежі - терміново повідомляти в охоронну службу лісгоспу за тел. 050-327-56-58 або в МНС за тел. 2-31-01.

Збережемо ліс разом!

 

Актуально:

Заява Держлісагентства: Жодного дозвільного документу на експорт лісу-кругляку не видавалося

лип. 02, 2020
Державне агентство лісових ресурсів України офіційно повідомляє, що жодне з…
Читати далі...

Події:

Роменські лісівники побували у полтавських колег

лип. 03, 2020
Серед підприємств Сумського ОУЛМГ Роменський лісгосп відзначається вирощуванням…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Тростянецькому лісгоспі провели техогляд тракторів

лип. 03, 2020
Тростянецькі лісівники провели щорічний технічних огляд тракторів підприємства.…
Читати далі...