logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

У Шосткинському лісгоспі перевірили роботу лісопожежної станції

Для лісівників важливою умовою роботи в пожежонебезпечний період є можливість вчасно відреагувати на лісову пожежу та оперативно виїхати на її гасіння.

Днями, заступник начальника відділу лісового господарства Сумського ОУЛМГ Олександр Бан я спільно з заступником начальника оперативно-координаційного центру підполковник ом служби цивільного захисту Олександром Клочко та з першим заступником другого пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Сумській області Віталієм Дудко побували з перевіркою у лісопожежній станції Шосткинського лісгоспу.

Фахівці перевіряли не лише оперативність реагування шосткинських лісівників на лісову пожежу, а й їх вміння гасити верхові пожежі. Цю перевірку працівники лісопожежної станції лісгоспу пройшли успішно.

Шоскинським лісівникам допомагають вчасно відреагувати на лісову пожежу дві телевізійні системи відеоспостереження з радіусом дії до 8 км. Вони знаходяться у Собицькому лісництві та на території лісгоспу.

Для самої ж боротьби з лісовими пожежами лісгосп «озброєний» достатньою кількістю машин, механізмів та інвентарю.

Є пожежна машина ЗІЛ-130, для підвозу технічної води – машина з ємністю, трактори МТЗ з грунтооброблюючим обладнанням – плугами та культиваторами для створення мінералізованих смуг.

Також у кожному лісництві лісгоспу є пожежні ємкості для води з мотопомпою, місткістю 2-3 т, по 5 спеціальних лісових вогнегасників з насосами подвійної дії, бензопили для розчистки доріг для під’їзду пожежної машини, лопати, граблі та інший ручний інвентар.

«Недивлячись на досить суху та вітряну погоду в березні та квітні, на території держлісфонду, підпорядкованого господарству, не було виявлено жодної лісової пожежі. Лісовою охороною підприємства постійно проводяться рейди на предмет виявлення порушників. У лісових масивах систематично проводиться робота по створенню мінералізованих смуг та догляду за ними. За 4 місяці цього року було створено 168 км нових мінералізованих смуг та проведено доглядів за смугами на 534 км» – розповів директор Микола Бут.

Актуально:

Василь Кузьович: "Понад 39 тисяч гектарів лісів відтворено за 2020 рік"

січ. 15, 2021
Лісівники підбили підсумки лісокультурної компанії 2020 року, в ході якої було…
Читати далі...

Анонси:

Увага! Додаткові аукціони!

січ. 15, 2021
Сумське ОУЛМГ інформує споживачів, що протягом січня 2021 року…
Читати далі...

Події:

Держлісагентство ініціює створення фонду лісопромислових стартапів

січ. 16, 2021
За дорученням Голови Державного агентства лісових ресурсів України Василя…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Мешканцям обласного центру пропонують утилізувати використану новорічну ялинку

січ. 12, 2021
Свята минають і для багатьох постає питання: куди подіти сосну чи ялинку? Аби…
Читати далі...