logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Кролевецькі лісівники обурені поведінкою людей у лісі

Навесні у місцях лісових рекреацій чи просто на узліссях можна знайти купу сміття: пластиковий посуд, пляшки, жестяні банки, папірці – це те, що лишається у лісі «на загадку» про його відвідувачів, або те, чим «діляться» з лісом мешканці прилеглих поселень, організовуючи тут приватні сміттєзвалища.

«Забруднення лісів – це проблема, з якою лісівникам боротися стає дедалі важче. Незважаючи на неодноразові звернення до громадськості працівників державної лісової охорони про недопустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами, люди продовжують у ліс та полезахисні лісові смуги вивозити сміття та всілякий непотріб», - говорить директор Кролевецького лісомисливського господарства Олександр Посошенко.

«Потрібно, щоб кожна людина розуміла свою відповідальність і знала, якої непоправної шкоди природі може завдати її необдумана дія», - переконаний керівник.

Нагадаємо, згідно статті 73 кодексу України про адміністративні правопорушення штраф за забруднення чи шкоду навколишньому середовищу складає: на громадян від 425 до 850 грн., а на посадових осіб від 850 до 1700 грн.

Поряд з тим, кролевецькі лісівники попереджають громадськість, що у період карантину відвідування рекреаційних ділянок у лісових масивах небажана взагалі.

Бережіть себе і своє здоров'я!

Події:

Сумські держлісгоспи перевірили на готовність протистояти лісовим пожежам

трав. 28, 2020
Відповідальні спеціалісти Сумського обласного управління лісового та…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Спільні навчання по гасінню лісових пожеж пройшли в Охтирському лісгоспі

трав. 28, 2020
Днями, в Урочищі Ківшар, що в Охтирському лісництві Охтирського лісгоспу,…
Читати далі...