logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Весняна лісокультурна кампанія у Свеському лісгоспі проходить активно

У період цьогорічної весняної лісокультурної кампанії у Свеському лісгоспі планували провести відновлення лісу на площі 83 га та 77 га - доповнити.

Як повідомили у лісгоспі, план з відновлення лісу наразі виконано на 100% та проведено доповнення лісових культур на площі понад 40 га.

Окрім головних лісоутворюючих порід: сосни звичайної, дуба звичайного та ялини європейської, висаджували модрину європейську та модрину Гмеліна. Достатню кількість посадкового матеріалу виростили у власних лісових розсадниках. Грунт для посадки готували ще восени минулого року. Нині роботи з підготовки грунту продовжуються, бо лісівники мають на меті продовжити лісовідновлювальні роботи понад заплановані обсяги.

Наряду з цим, у лісгоспі вже турбуються про майбутні догляди за щойно висадженим лісом.

«Для того, щоб літом проводити догляд за лісовими культурами треба підготуватися вже зараз. Поряд з уже звичними ручними прополками та обкошуваннями за допомогою кущорізів, останні роки на підприємстві основний акцент робиться на використанні тракторної техніки в агрегаті з сучасними культиваторами та мульчерами. Використання таких агрегатів вимагає більш ретельного очищення ділянок від порубкових залишків і пониження пеньків. На наразі пониження пнів провели на площі 35 га», - говорить т.в.о. директора Свеського лісгоспу Олег Закусило.

За інформацією прес-служби ДП «Свеське ЛГ»

Події:

Лісова профспілка та Громадська рада, що діє при Сумському ОУЛМГ, виступила на захист лісівників

квіт. 06, 2020
Сумське ОУЛМГ чекає на офіційні роз'яснення щодо інформації про нанесення…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Глухівському лісгоспі завершили весняну посадку лісу

квіт. 07, 2020
Весняна лісокультурна кампанія у Глухівському лісгоспі вже завершилась.
Читати далі...