logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Середино-будські лісівники відзначили Міжнародний день лісів садінням лісу

У Середино-Будському лісгоспі посадкова компанія у всіх чотирьох лісництвах проходить згідно з запланованими заходами і вже добігає кінця.

21 березня, Міжнародний день лісів, середино-будські лісівники відзначили садінням лісу.

«Наша мета - у найближчі терміни провести посадку молодого лісу для майбутніх поколінь. При цьому дотримання всіх вимог створення лісових культур від посіву насіння та проведення підготовки ґрунту до висадки сіянців – запорука успішного вирощення молодого лісу і його природного розвитку в майбутньому», - коментує перебіг лісокультурної кампанії директор Середино-Будського лісгоспу Олександр Плужников.

Наразі вже відтворено 70 га лісів, при плані 74 га. Одночасно з посадкою проводиться доповнення лісових культур.  Створено 1,2 га плантацій новорічних ялинок. Всього висаджено до півмільйона молодих дерев. 

«На жаль, на даний час залучити громадськість та всіх небайдужих людей до лісової роботи не є можливим в зв'язку з планом протиепідемічних заходів. Ми цінуємо ентузіазм та бажання людей внести свій особистий внесок у дарування життя молодим деревам. Ми впевнені, що за наявності відповідних сприятливих умов, у нас ще буде можливість зробити це разом», - говорить директор підприємства.

Тримаємо взаємний зв`язок у всіх спільних справах! Все буде добре, а молодий ліс всіх нас порадує своєю красою та всіма природними багатствами. 

Події:

Лісова профспілка та Громадська рада, що діє при Сумському ОУЛМГ, виступила на захист лісівників

квіт. 06, 2020
Сумське ОУЛМГ чекає на офіційні роз'яснення щодо інформації про нанесення…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Глухівському лісгоспі завершили весняну посадку лісу

квіт. 07, 2020
Весняна лісокультурна кампанія у Глухівському лісгоспі вже завершилась.
Читати далі...