logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

У Сумському лісгоспі прийняли Колективний договір на 2020 рік

Визнати роботу профспілкового комітету «доброю» та прийняти новий Колективний договір – за таке рішення проголосували делегати профспілкової конференції лісгоспу, яка відбулась 24 січня. Участь в ній, крім делегатів від первинних профспілкових організацій, взяли керівництво держлісгоспу та заступник начальника Сумського ОУЛМГ Євгеній Фролов.

Про виконання Колективного договору за 2019 рік доповідали директор лісгоспу Микола Сороколіт та представники підрозділів.

Проект Колективного договору на 2020 рік зачитав головний економіст Сергій Снігур.

Голова рахункової комісії Наталія Боруха ознайомила присутніх зі звітом щодо фінансової діяльності профспілкового комітету підприємства.

Євгеній Фролов у своєму виступі зосередився на високому рівні економічних показників, що дозволили Сумському держлісгоспу увійти до когорти лідерів лісогосподарських підприємств області, та необхідності утримувати досягнуті результати.

Прийнятий на 2020 рік Колективний договір зберігає за працівниками всі пільги і право на додаткові виплати та допомогу, які були закріплені в попередньому Договорі. Так працівники матимуть можливість на пільльгове придбання дров для опалення, придбання за собівартістю лісоматеріалів: до 10 м.куб. на будівництво та до 3 м.куб. на ремонт будинку. Зберігається право на отримання грошової допомоги при одруженні, народженні дитини та ін.

Під час обговорення проекту Колективного договору в підрозділах були внесені пропозиції щодо доповнення деяких пунктів. Зокрема, погодили питання про те, щоб прирівняти в можливостях на оздоровлення та отримання подарунків рідних та прийомних дітей працівників.

 

Прес-служба ДП «Сумське ЛГ»

Актуально:

Президент України відзначив працівників лісу державними нагородами

вер. 22, 2020
УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №397/2020 Про відзначення державними нагородами…
Читати далі...

Анонси:

Інформація щодо отримання адмінпослуг для МИСЛИВЦІВ та ЛІМІТИ!

вер. 23, 2020
У зв’язку з послабленням карантинних заходів, встановлених Кабінетом Міністрів…
Читати далі...

Події:

На Сумщині відбулися квартальні е-аукціони

вер. 28, 2020
Квартальні е-аукціони з продажу необроблених матеріалів обсягів заготівлі…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Кролевецькому лісомисливському господарстві провели контрольний перелік лісосіки

вер. 25, 2020
Щорічно з метою перевірки якості відведення та відбору дерев на лісосіках,…
Читати далі...