logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

У Сумському лісгоспі прийняли Колективний договір на 2020 рік

Визнати роботу профспілкового комітету «доброю» та прийняти новий Колективний договір – за таке рішення проголосували делегати профспілкової конференції лісгоспу, яка відбулась 24 січня. Участь в ній, крім делегатів від первинних профспілкових організацій, взяли керівництво держлісгоспу та заступник начальника Сумського ОУЛМГ Євгеній Фролов.

Про виконання Колективного договору за 2019 рік доповідали директор лісгоспу Микола Сороколіт та представники підрозділів.

Проект Колективного договору на 2020 рік зачитав головний економіст Сергій Снігур.

Голова рахункової комісії Наталія Боруха ознайомила присутніх зі звітом щодо фінансової діяльності профспілкового комітету підприємства.

Євгеній Фролов у своєму виступі зосередився на високому рівні економічних показників, що дозволили Сумському держлісгоспу увійти до когорти лідерів лісогосподарських підприємств області, та необхідності утримувати досягнуті результати.

Прийнятий на 2020 рік Колективний договір зберігає за працівниками всі пільги і право на додаткові виплати та допомогу, які були закріплені в попередньому Договорі. Так працівники матимуть можливість на пільльгове придбання дров для опалення, придбання за собівартістю лісоматеріалів: до 10 м.куб. на будівництво та до 3 м.куб. на ремонт будинку. Зберігається право на отримання грошової допомоги при одруженні, народженні дитини та ін.

Під час обговорення проекту Колективного договору в підрозділах були внесені пропозиції щодо доповнення деяких пунктів. Зокрема, погодили питання про те, щоб прирівняти в можливостях на оздоровлення та отримання подарунків рідних та прийомних дітей працівників.

 

Прес-служба ДП «Сумське ЛГ»

Актуально:

Стартував експериментальний проект реалізації деревини через е-аукціони

лют. 04, 2020
З 1 лютого в Україні необроблена деревина реалізовуватиметься через електронні…
Читати далі...

Анонси:

Увага! Додатковий аукціон!

лют. 12, 2020
 Сумське ОУЛМГ інформує споживачів, що 17.02.2020 року Сумською товарною біржою…
Читати далі...

Події:

У парламентському екологічному Комітету обговорили питання мисливства

лют. 17, 2020
Держлісагентство посилить залучення громадськості до проведення обліку…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Свеські лісівники дбають про лісових мешканців

лют. 14, 2020
У Прудищанському лісництві Свеського лісгоспу зимовій підгодівлі мисливських…
Читати далі...