logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

У Конотопському лісгоспі за участі громадськості відбулась акція з посадки лісу «Зелений бумеранг»

Сприятлива осіння погода дала можливість не лише вчасно і в повному обсязі завершити всі лісокультурні роботи, а й спрацювати на перспективу.

Днями до справи посадку лісу долучилися місцеві активісти Конотопа. Спільно з представниками Конотопського лісгоспу лісничого Путивльського лісництва підприємства Володимира Жаровського та начальника відділу охорони та захисту лісу лісгоспу Євгена Лаврика активісти проводили посадку дерев у Спадщанському лісі.

«Акція з посадки дерев у Спадщанському лісі відбулась з ініціативи місцевих активістів. Вона носила назву “Зелений бумеранг”, адже все гарне чи погане, що ми робимо на цій землі, завжди нам і повертається. У цей день була посадженна не лише часточка молодого лісу, а був зроблений значний внесок у здоров’я майбутніх поколінь, у розвиток екології нашого краю, а у даному випадку, ще й історії. Адже Спадщанський ліс – це музей воєнної слави нашого народу», - прокоментував свою участь у Акції Євген Лаврик.

Будемо сподіватись, що «бумеранг» спрацює і висаджені у ході Акції дерева віддячать людям, що їх висадили, розлогими кронами.

Прес-служба ДП «Конотопське ЛГ»

 

Події:

Сумські держлісгоспи перевірили на готовність протистояти лісовим пожежам

трав. 28, 2020
Відповідальні спеціалісти Сумського обласного управління лісового та…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Спільні навчання по гасінню лісових пожеж пройшли в Охтирському лісгоспі

трав. 28, 2020
Днями, в Урочищі Ківшар, що в Охтирському лісництві Охтирського лісгоспу,…
Читати далі...