logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Найменших гостей на святі лісівників чекали пізнавальні розваги

На лісівничому святі, що днями пройшло на Сумщині у рамках всеукраїнського лісівничого тижня, кожній віковій категорії відповідно до віку та вподобань були запропоновані різноманітні цікавинки.

Щодо малечі, яка завітала на свято у супроводі старших, занять для виходу невгамовної енергії було вдосталь: смаколики, малюнок хною, фото-зона з лісовими мешканцями, майстер-класи по розпису дерев'яних сувенірів, спорудження шпаківень та посадка сіянців сосни і дуба, презентація мисливських атрибутів: мисливська вежа, біноклі, тепловізори, квадрокоптери тощо.

Головним же дитячим заходом стала пізнавальна вікторина, яку провела для дітлахів керівниця Тростянецького учнівського лісництва «Нескучанське» Катерина Солоха разом зі своїми вихованцями.

Поряд з бурхливими емоціями, якими діти щедро ділились під час проведення зазначеного заходу та здобутими новими знаннями про лісову флору і фауну, всі учасники вікторини отримали від організаторів на згадку сувенірні магніти, блокноти і ручки з логотипом свята.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Події:

Життя віддане лісу

лют. 24, 2020
Сорок років свого життя присвятив служінню лісу заступник начальника Сумського…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Глухівському лісгоспі роз'яснюють громадськості, чи можна збирати валіжник

лют. 18, 2020
До ДП «Глухівський лісгосп» надійшло питання: «Скажіть, будьте ласкаві, чи…
Читати далі...