logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Державне підприємство «Шосткинське лісове господарство» визнане найкращим в районі

Сьогодні, 23 серпня, в актовій залі Шосткинської районної державної адміністрації відбулося нагородження з нагоди двадцять восьмої річниці незалежності України.

Так, колектив ДП «Шосткинське лісове господарство» за значний внесок у соціально-економічний розвиток району, високі показники у праці був занесений на районну Дошку пошани.

«Дуже вдячний, за отриману нами нагороду. Ми приймаємо її, не тільки як визнання наших заслуг, а, і як визнання програми на створення нових досягнень на майбутнє. Також хочу привітати всіх з Днем незалежності України. Цього дня ми вшановуємо цілі покоління наших предків, які творили українську культуру і боролися за свою державність. Ця дата змушує задуматись і про завтрашній день, про майбутні покоління, адже сьогодні саме ми відповідаємо за творення історії України, за кожне своє рішення, вчинок. З нагоди свята бажаю вам здоров’я, щастя, родинного затишку, добробуту, щедрої долі, сил і наснаги в усіх справах. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, а мир і злагода назавжди запанують у нашому спільному домі. Нехай ваші серця наповнюються гордістю за нашу державу прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!» - сказав директор лісгоспу.

 

Події:

Життя віддане лісу

лют. 24, 2020
Сорок років свого життя присвятив служінню лісу заступник начальника Сумського…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Глухівському лісгоспі роз'яснюють громадськості, чи можна збирати валіжник

лют. 18, 2020
До ДП «Глухівський лісгосп» надійшло питання: «Скажіть, будьте ласкаві, чи…
Читати далі...