logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Роменські лісівники вивчали досвід північних колег

16 липня 2019 року делегація Роменського лісгоспу у складі головного лісничого, інженерів, лісничих та майстрів відвідала Середино-Будський лісгосп з метою вивчення прогресивного досвіду.

Лісове господарство, що знаходиться на північній окраїні області гостинно зустріло відвідувачів та з радістю поділилося принципами і особливостями своєї роботи.

Роменська делегація разом з головним лісничим Середино-Будського лісгоспу Іваном Степаненком об’їздила чимало лісових масивів, які вражають своїми масштабами, побувала на ділянках молодого лісу, де оцінила високий рівень догляду за лісовими культурами. Також мала змогу поспостерігати за роботою удосконаленого мульчера під час здійснення догляду за культурами сосни звичайної.

Також роменські лісівники ознайомилися з матеріально-технічною базою центральної садиби підприємства, побували у цеху переробки деревини, оглянули сушильне господарство, котельню. Особливу увагу привернув оздоровчий комплекс, оснащений сучасним тренажерами. Він був збудований виключно для потреб працівників, які нині мають змогу щодня підтримувати себе у належній спортивній формі.

А ще оцінили всі переваги роботи системи відеоспостереження, що допомагає виявляти пожежі. До речі, така ж система відеоспостереження зовсім скоро запрацює на повну і у Роменському лісгоспі.

«Поїздка була досить пізнавальною. Працівники Роменського лісгоспу почерпнули для себе багато корисного і набули безцінного досвіду, адже навчаючись і розвиваючись, кожен тільки підвищує свій професіоналізм», - прокоментував відвідини головний лісничий Роменського лісгоспу Іван Примак.

Прес-служба ДП "Роменського ЛГ"

Актуально:

Голова Держлісагентства розповів про концепцію змін у лісовій галузі

січ. 15, 2020
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук висловив переконання, що «нахабне…
Читати далі...

Анонси:

До уваги громадськості

січ. 13, 2020
28 січня 2020 року відбудеться публічний звіт начальника Сумського обласного…
Читати далі...

Події:

Громадське обговорення концепцій державної політики у сферах енергетики та захисту довкілля

січ. 17, 2020
Програмою діяльності Уряду передбачено, що Мінекоенерго відповідальне за…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Шостці відкрили пункт прийому новорічних деревець

січ. 17, 2020
Використати новорічне деревце з користю закликають мешканців міста Шостка. Для…
Читати далі...