logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Роменські лісівники вивчали досвід північних колег

16 липня 2019 року делегація Роменського лісгоспу у складі головного лісничого, інженерів, лісничих та майстрів відвідала Середино-Будський лісгосп з метою вивчення прогресивного досвіду.

Лісове господарство, що знаходиться на північній окраїні області гостинно зустріло відвідувачів та з радістю поділилося принципами і особливостями своєї роботи.

Роменська делегація разом з головним лісничим Середино-Будського лісгоспу Іваном Степаненком об’їздила чимало лісових масивів, які вражають своїми масштабами, побувала на ділянках молодого лісу, де оцінила високий рівень догляду за лісовими культурами. Також мала змогу поспостерігати за роботою удосконаленого мульчера під час здійснення догляду за культурами сосни звичайної.

Також роменські лісівники ознайомилися з матеріально-технічною базою центральної садиби підприємства, побували у цеху переробки деревини, оглянули сушильне господарство, котельню. Особливу увагу привернув оздоровчий комплекс, оснащений сучасним тренажерами. Він був збудований виключно для потреб працівників, які нині мають змогу щодня підтримувати себе у належній спортивній формі.

А ще оцінили всі переваги роботи системи відеоспостереження, що допомагає виявляти пожежі. До речі, така ж система відеоспостереження зовсім скоро запрацює на повну і у Роменському лісгоспі.

«Поїздка була досить пізнавальною. Працівники Роменського лісгоспу почерпнули для себе багато корисного і набули безцінного досвіду, адже навчаючись і розвиваючись, кожен тільки підвищує свій професіоналізм», - прокоментував відвідини головний лісничий Роменського лісгоспу Іван Примак.

Прес-служба ДП "Роменського ЛГ"

Актуально:

В Україні до Нового року заготовлять 500 тисяч ялинок

лист. 26, 2020
В Україні до Нового року заготовлять понад 500 тисяч ялинок.
Читати далі...

Події:

Василь Кузьович: «Любиш ліс і природу – купуй живу новорічну ялинку»

лист. 26, 2020
В Україні розпочалася щорічна «ялинкова кампанія», в рамках якої державні…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Мисливські угіддя Свеського лісгоспу під посиленою охороною

лист. 25, 2020
Мисливський сезон на парнокопитних та хутрових звірів у розпалі – мисливські…
Читати далі...