logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Роменські лісівники вивчали досвід північних колег

16 липня 2019 року делегація Роменського лісгоспу у складі головного лісничого, інженерів, лісничих та майстрів відвідала Середино-Будський лісгосп з метою вивчення прогресивного досвіду.

Лісове господарство, що знаходиться на північній окраїні області гостинно зустріло відвідувачів та з радістю поділилося принципами і особливостями своєї роботи.

Роменська делегація разом з головним лісничим Середино-Будського лісгоспу Іваном Степаненком об’їздила чимало лісових масивів, які вражають своїми масштабами, побувала на ділянках молодого лісу, де оцінила високий рівень догляду за лісовими культурами. Також мала змогу поспостерігати за роботою удосконаленого мульчера під час здійснення догляду за культурами сосни звичайної.

Також роменські лісівники ознайомилися з матеріально-технічною базою центральної садиби підприємства, побували у цеху переробки деревини, оглянули сушильне господарство, котельню. Особливу увагу привернув оздоровчий комплекс, оснащений сучасним тренажерами. Він був збудований виключно для потреб працівників, які нині мають змогу щодня підтримувати себе у належній спортивній формі.

А ще оцінили всі переваги роботи системи відеоспостереження, що допомагає виявляти пожежі. До речі, така ж система відеоспостереження зовсім скоро запрацює на повну і у Роменському лісгоспі.

«Поїздка була досить пізнавальною. Працівники Роменського лісгоспу почерпнули для себе багато корисного і набули безцінного досвіду, адже навчаючись і розвиваючись, кожен тільки підвищує свій професіоналізм», - прокоментував відвідини головний лісничий Роменського лісгоспу Іван Примак.

Прес-служба ДП "Роменського ЛГ"

Актуально:

На Сумщині відкрили музей лісу

серп. 19, 2019
Сумські лісівники розширюють мережу просвітницьких осередків лісівничого…
Читати далі...

Анонси:

30 серпня - Всеукраїнські конкурс-змагання вальників лісу

серп. 23, 2019
30 серпня 2019 року на базі державного підприємства «Тетерівське лісове…
Читати далі...

Події:

Обласні змагання вальників лісу пройшли у Краснопільському лісгоспі

серп. 23, 2019
Професія вальника лісу входить у п’ятірку найбільш небезпечних у світі. Адже,…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Державне підприємство «Шосткинське лісове господарство» визнане найкращим в районі

серп. 23, 2019
Сьогодні, 23 серпня, в актовій залі Шосткинської районної державної…
Читати далі...