logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Свеські лісівники доглядають за молодим лісом

Важливим критерієм оцінки кожного лісівника, керівника держлісгоспу є стан лісових культур. Своєчасний догляд за лісовими культурами – обов’язкова вимога у роботі лісівника. Адже від цього залежить приживлюваність і ріст лісових культур. Крім цього, знищення бур’янів та порослі мало цінних порід знижує ймовірність поширення вогню в лісових масивах.

Поряд з уже звичними ручними прополками та обкошуваннями за допомогою кущорізів  останні роки у Свеському лісгоспі  основний акцент робиться на використанні тракторної техніки в агрегаті з сучасними культиваторами та мульчерами. В травні цього року мульчером було оброблено 17 га лісових культур, а в червні 32 га.

«Використання таких агрегатів вимагає більш ретельного  очищення ділянок від порубкових залишків і пониження пеньків. Та додаткові затрати на підготовку ділянки сповна компенсуються високою продуктивністю, адже за зміну такий агрегат, залежно від умов праці,  виконує від 1-го  до 2-х  га доглядів», - говорить головний лісничий Свеського лісгоспу Ігор Комарицький.

За словами фахівця, основа мети доглядів за лісовими культурами полягає у створенні умов для росту основних лісоутворюючих порід.

«Поряд із видаленням трав’яної та небажаної деревної рослинності під час доглядів поліпшуються якісні властивості грунту, відбувається його збагачення елементами живлення, покращується водний та температурний режим», - продовжує лісничий.

Прес-служба ДП «Свеське ЛГ»

Анонси:

Держлісагентство координуватиметься через Мінекономіки

вер. 16, 2019
На офіційному сайті Кабінету Міністрів України оприлюднено постанову КМУ від 11…
Читати далі...

Події:

Мисливська громадськість розробила проект Концепції розвитку мисливського господарства

вер. 19, 2019
Під час круглого столу «Лісова політика України: першочергові завдання», який…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Лісонасіннєва справа є одним з головних напрямків у господарюванні тростянецьких лісівників

вер. 19, 2019
Осінь щедро прикрашає яскравим різнобарв'ям природу. Саме цієї пори року вона…
Читати далі...