logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

У Середино-Будському лісгоспі проводять догляд за молодим лісом

Своєчасний догляд за лісовими культурами – обов’язкова вимога у роботі лісівника, адже від цього залежить приживлюваність і ріст лісових культур. Крім цього, знищення бур’янів та порослі малоцінних порід знижує ймовірність поширення вогню в лісових масивах.

«Основна мета доглядів за лісовими культурами – створення умов для росту основних лісоутворюючих порід, покращення водного та температурного режиму, усунення негативного впливу трав’янистої рослинності та другорядних порід. Догляд включає в себе комплекс заходів, спрямованих на поліпшення умов приживлюваності й росту лісових культур. Це, в першу чергу, видалення трав’яної та небажаної деревної рослинності», - говорить директор Середино-Будського лісгоспу Олексапндр Плужников.

У Середино-Будському лісгоспі про це дбають лісничі, їх помічники та майстри лісу. І як би не були завантажені роботою останні, адже середня площа їх обходів по лісгоспу досить велика, у зоні їх особливої уваги – догляд за молодняками та лісовими культурами. У залежності від віку посадок, ступеню забур’яненості, догляди проводяться як методом обкошування міжрядь, так і у вигляді ручного прополювання молодих культур у рядках.

«З кущорізами за літо, буває, три-чотири рази обходять ділянки, прочищаючи їх від бур’янів. Буває, що доводиться «оберігати» ріст посаджених сосен від швидкоростучих самосівів березини, лози, осики. Усією необхідною технікою для виконання цих робіт всі 4 лісництва лісгоспу забезпечені повною мірою», - продовжує директор підприємства.

Об’єми робіт чималі, та лісівники справляються з нелегкою і відповідальною роботою, адже вони мають залишити після себе державі та людству високоякісні ліси. Працюють з перевиконанням плану.

Нарзі вже проведено догляду за лісовими культурами на площі більш ніж 82 га при місячному плані 80 га.

Прес-служба ДП «Середино-Будське ЛГ»

Актуально:

Держлісагентство: У лісах проведено 16,2 тис. рейдів з попередження незаконних рубок

черв. 02, 2020
За 5 місяців 2020 року створено та діє 810 мобільних рейдових груп з лісівників…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Майстри сувенірного цеху Сумського лісгоспу виготовляють з дерева окраси для саду

черв. 04, 2020
Вже понад сорок років радують людей своїми виробами майстри сувенірного цеху…
Читати далі...