logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Умови виконано, плани затверджено! - у Гліхівському лісгоспі відбулась профспілкова конференція

23 січня на базі Державного підприємства «Глухівське лісове господарство» відбулася профконференція.

До цього, протягом двох тижнів директор підприємства Василь Кацалап, голова профспілки Валентина Кузнецова та інженер із охорони праці Микола Зубов відвідували трудові колективи підрозділів лісгоспу: нижній склад, цех з переробки деревини, автогараж, Баницьке, Слоутське, Землянківське, Червонянське та Шалигінське лісництва. Спілкувалися з працівниками, обговорювали та вирішували проблемні питання, висували делегатів на профконференцію.

На початку конференції директор ДП «Глухівський лісгосп» Василь Кацалап підсумував роботу підприємства за 2018 рік. Василь Федорович розповів про виконання умов колективного договору між адміністрацією та профспілкою й перспективи його виконання у 2019 році.

Про роботу профспілкового комітету у 2018 році відзвітувала голова профспілки Валентина Кузнецова. Далі бухгалтер Неоніла Гришакова ознайомила делегатів із результатами перевірки ревізійною комісією діяльності профспілки. Головний економіст Галина Трубчик доповіла про прийняття колективного договору на 2019 рік та зміни внесені до нього.

Представники підрозділів лісгоспу розповіли про здійснену ними роботу, внесли пропозиції щодо прийняття колективного договору, висловили побажання стосовно планування заходів у поточному році та надали оцінку роботі профспілки.

Крім делегатів, також в обговоренні взяв участь головний економіст Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Євген Фролов. Він поінформував працівників лісгоспу щодо загального економічного стану підприємств СОУЛМГ. За словами Євгена Михайловича ДП «Глухівський лісгосп» за кількістю ресурсів посідає 11 місце, а за іншими показниками: собівартістю заготівлі 1м3 деревини, витратами на паливно-мастильні матеріали, сплатою податків до державних і місцевих фондів і середньою заробітною платою – 5 та 6 місця.

Підсумовуючи вищесказане, присутні визнали роботу профспілки задовільною, а умови колективного договору виконаними. До того ж, одноголосно затвердили проект колдоговіру на 2019 рік.


Актуально:

Держлісагентство вживає низку заходів для запобігання виникненню лісових пожеж

квіт. 12, 2019
Основними причинами виникнення пожеж є порушення населенням правил пожежної…
Читати далі...

Анонси:

23 квітня - засідання колегії Сумського ОУЛМГ

квіт. 18, 2019
У вівторок, 23 квітня 2019 року, відбудеться засідання колегії Сумського…
Читати далі...

Події:

Сумські лісгоспи відновили до 1000 га лісу

квіт. 22, 2019
Сприятливі погодні умови цьогорічної весни дали змогу сумським лісівникам не…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Міжнародний день Землі Глухівський лісгосп зустрічав майбутню лісівничу зміну

квіт. 22, 2019
Із нагоди Міжнародного дня Землі до Державного підприємства «Глухівське лісове…
Читати далі...