logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

У Конотопському лісгоспі потурбувалися про лісових мешканців

Лісових мешканців, що мешкають у мисливських угіддях Конотопського лісгоспу зима не лякає. На підприємстві налагоджений комплекс робіт по до догляду та підгодівлі мисливських тварин.

Лісові шляхи чистять від снігових заметів, на оснащених для підгодівлі ділянках завжди вдосталь корму. Тварини про це знають, і у визначений час вже чатують біля годівниць.

 

У раціоні: сіно, силос, солома, ячмінь, кукурудза та гіллячковий корм.

 

«У зимовий період лісгосп проводить підгодівлю диких тварин, а також прочистку лісових доріг від снігу. На зимовий період було заготовлено кормів на загальну суму 381,2 тис. грн. із них 330 тис. грн. профінансовано за бюджетні кошти», - коментує мисливську діяльність директор Конотопського лісгоспу Віталій Баранов.

 

«На сьогодні вже викладено близько 34 тонн сіна, 10 тонн соломи, 100 тонн силосу, понад 30 тонн ячменю, таку ж кількість кукурудзи та 4 тонни гіллячкового корму», - продовжує Віталій Баранов.

 

За даними проведеного обліку в мисливських угіддях лісгоспу тут просліджується позитивна динаміка до збільшення чисельності мисливських тварин по кожному виду. Мешкають у Конотопських лісах 34 особини лося, 89 оленів, 15 - кабанів, 315 – козуль. Конотоп залишається єдиним в області і одним з небагатьох в Україні, де мешкають зубри. Минулорічні підрахунки зафіксували 49 голів цих червонокнижних велетнів.

 

Системною є у лісгоспі боротьба і з порушниками лісового законодавства.

 

«Впродовж 2018 року у лісгоспі проведено 120 рейдів по боротьбі з браконьєрством та складено 29 протоколів. Стягнено штрафів на суму 7,548 тис. грн.», - говорить директор підприємства.

 

До слова, саме у Конотопському лісгоспі зародився АТОвський рух. Колишній АТОвець Євген Лаврик, нині інженер з охорони та захисту лісу Конотопського лісгоспу, став на чолі громадської обласної організації «Лісівник-атовець», створеної у минулому році для охорони лісового скарбу області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За інформацією прес-служби ДП “Конотопське ЛГ»

Актуально:

Науковці на міжнародному рівні обговорюють проблему всихання сосни

черв. 25, 2019
Два дні – 12 й 13 червня – науковці України, Білорусі, Польщі, Німеччини та…
Читати далі...

Анонси:

До уваги мисливців!

трав. 29, 2019
Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє,…
Читати далі...

Події:

Роменські лісівники зупинили крадіжку лісу

черв. 27, 2019
Літо повноправним господарем панує по всій території України, допомагаючи…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Бишкінському розсаднику прополюють посіви

черв. 27, 2019
Розсадник Бишкінського лісництва Лебединського лісгоспу забезпечує якісним…
Читати далі...