logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

У Конотопському лісгоспі потурбувалися про лісових мешканців

Лісових мешканців, що мешкають у мисливських угіддях Конотопського лісгоспу зима не лякає. На підприємстві налагоджений комплекс робіт по до догляду та підгодівлі мисливських тварин.

Лісові шляхи чистять від снігових заметів, на оснащених для підгодівлі ділянках завжди вдосталь корму. Тварини про це знають, і у визначений час вже чатують біля годівниць.

 

У раціоні: сіно, силос, солома, ячмінь, кукурудза та гіллячковий корм.

 

«У зимовий період лісгосп проводить підгодівлю диких тварин, а також прочистку лісових доріг від снігу. На зимовий період було заготовлено кормів на загальну суму 381,2 тис. грн. із них 330 тис. грн. профінансовано за бюджетні кошти», - коментує мисливську діяльність директор Конотопського лісгоспу Віталій Баранов.

 

«На сьогодні вже викладено близько 34 тонн сіна, 10 тонн соломи, 100 тонн силосу, понад 30 тонн ячменю, таку ж кількість кукурудзи та 4 тонни гіллячкового корму», - продовжує Віталій Баранов.

 

За даними проведеного обліку в мисливських угіддях лісгоспу тут просліджується позитивна динаміка до збільшення чисельності мисливських тварин по кожному виду. Мешкають у Конотопських лісах 34 особини лося, 89 оленів, 15 - кабанів, 315 – козуль. Конотоп залишається єдиним в області і одним з небагатьох в Україні, де мешкають зубри. Минулорічні підрахунки зафіксували 49 голів цих червонокнижних велетнів.

 

Системною є у лісгоспі боротьба і з порушниками лісового законодавства.

 

«Впродовж 2018 року у лісгоспі проведено 120 рейдів по боротьбі з браконьєрством та складено 29 протоколів. Стягнено штрафів на суму 7,548 тис. грн.», - говорить директор підприємства.

 

До слова, саме у Конотопському лісгоспі зародився АТОвський рух. Колишній АТОвець Євген Лаврик, нині інженер з охорони та захисту лісу Конотопського лісгоспу, став на чолі громадської обласної організації «Лісівник-атовець», створеної у минулому році для охорони лісового скарбу області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За інформацією прес-служби ДП “Конотопське ЛГ»

Актуально:

Держлісагентство вживає низку заходів для запобігання виникненню лісових пожеж

квіт. 12, 2019
Основними причинами виникнення пожеж є порушення населенням правил пожежної…
Читати далі...

Анонси:

23 квітня - засідання колегії Сумського ОУЛМГ

квіт. 18, 2019
У вівторок, 23 квітня 2019 року, відбудеться засідання колегії Сумського…
Читати далі...

Події:

Сумські лісгоспи відновили до 1000 га лісу

квіт. 22, 2019
Сприятливі погодні умови цьогорічної весни дали змогу сумським лісівникам не…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Міжнародний день Землі Глухівський лісгосп зустрічав майбутню лісівничу зміну

квіт. 22, 2019
Із нагоди Міжнародного дня Землі до Державного підприємства «Глухівське лісове…
Читати далі...