logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

У Краснопільському лісгоспі правова «парасолька» зібрала представників різних поколінь

«Знати свої права і обов'язки повинен кожен свідомий громадянин суспільства, а формувати правову свідомість необхідно змалку», - говорить директор Краснопільського лісгоспу Віктор Мороз.

Саме тому, долучившись до проведення Весеукраїнського тижня права, у Краснопільському лісгоспі зібрали під «правову парасольку» - символ цьогорічних правових заходів - представників різних поколінь.

Для працівників структурних підрозділів підприємства провели роз'яснювальну роботу щодо застосування правових норм у різних життєвих ситуаціях, зокрема, для соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих унаслідок зазначеної операції.

Не обійшли увагою і підростаюче покоління. Лісничий Велико-Бобрицького лісництва лісгоспу Ігор Козловський поговорив з правових питань з школярами місцевої школи.

«Різні категорії дітей потребують різного викладу матеріалу. З меншенькими спробували провести роз'яснювальну роботу у ігровій формі, застосовуючи ситуативні прийоми. З старшими школярами можна було говорити більш предметно і, як то кажуть, по дорослому», - ділиться враженнями від зустрічі з школярами Ігор Козловський.

З розповіді лісничого діти дізналися про тонкощі вирощування хвойних рослин та зупинилися на історії появи традиції прикрашати до Нового року оселю хвойним деревцем. Виявилось, що цей звичай з’явився на території сучасної Німеччини ще у 16 сторіччі, а до наших земель він дійшов наприкінці 1699 року. Тоді Петро 1 видав указ, у якому вказувалося: «…учинить некоторые украшения из древ и ветвей сосновых, еловых и можжевеловых, а стоять тому украшению января в первый день».

Так як традиція ставити новорічну ялинку не лише дійшла до наших днів, а й міцно закріпилася у нашій уяві про свято, то поговорили з школярами і про правила заготівлі новорічних дерев та про те, як лісівники протидіють незаконним порубам.

«Головною метою подібних заходів є поширення знань про різнобічність роботи лісового господарства та правові аспекти нашої діяльності, бо діти, які зараз сидять за партою, невдовзі можуть стати тими, хто перейме нашу лісівничу естафету», - говорить Віктор Мороз.

За інформацією прес-служби ДП «Краснопільське ЛГ»

Актуально:

Україні необхідна національна лісова політика, - Володимир Бондар

бер. 15, 2019
Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар…
Читати далі...

Події:

На з'їзді лісівників запропоновано створити Міністерство лісового господарства та деревообробної промисловості

бер. 15, 2019
Необхідно посилити інституційну спроможність лісового господарства шляхом…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Сумському лісгоспі до посадки лісу підготувались

бер. 14, 2019
Належний стан лісокультурного інвентаря та обладнання – запорука успішного…
Читати далі...