logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

У Тростянці відбувся конкурс годівничок

За зимівлю пернаті тростянецького краю можуть не турбуватися, бо про це потурбувалися їх надійні помічники, вихованці учнівського лісництва «Нескучанське», що діє на базі Тростянецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

«На заняттях лісництва діти виготовляли годівнички й робили це з такою любов'ю, що кожна робота була варта окремої уваги. Тому, перш ніж відправити годівнички на службу за призначенням, вирішили влаштувати у школі виставку-конкурс цих годівничок. Учням ідея сподобалась. Окрім вихованців учнівського лісництва, у цю роботу включилися й інші школярі з 6 по 11 класи», - говорить керівник учнівського лісництва навчального закладу Катерина Солоха.

Презентували школярі змайстровані власноруч годівнички у школі, але до участі у оцінці робіт запросили фахівців лісової справи – шефів з Тростянецького лісгоспу. Лісівників на заході представив помічник лісничого Нескучанського лісництва лісгоспу Михайло Красніков.

«З 25 представлених на конкурс робіт журі мало обрати три кращі. Зробити це було досить важко, адже кожна з робіт була виконана майстерно, а головне – з душею, а це завжди відчутно», - ділиться враженнями помічник лісничого.

Та все ж переможців визначили. Кращою визнали годівничку Тимофія Коваля з 6-Б класу, його робота отримала І місце, на ІІ місці робота учениці 6-А класу Марії Клімашевської, на ІІІ – робота учня 10-Б класу Ігоря Білаша.

Переможці конкурсу були відзначені цінними подарунками та солодощами. Та не лише на них чекав сюрприз. Організатори потурбувались, щоб всі учасники конкурсу дістали заслужену увагу. Тому, всі учні, які виготовляли годівнички чи долучилися до оформлення виставки, отримали на згадку про захід сувеніри.

Та найбільше подарунків дісталось пташкам, адже зразу після виставки всі 25 годівничок «вирушили» на свої місця у дендропарк Тростянецького лісгоспу та подвір'я школи, де впродовж зими, щедро наповнені кормом, вони щоденно чекатимуть на своїх пернатих друзів.

За інформацією прес-служби ДП «Тростянецьке ЛГ»

Актуально:

Колегія Держлісагентства доручила посилити роботу зі ЗМІ та громадськістю

черв. 27, 2019
Сьогодні під головуванням заступника Голови Державного агентства лісових…
Читати далі...

Анонси:

Відкриті дані Держлісагентства

лип. 17, 2019
Нагадуємо, на сайті Держлісагентства https://bit.ly/2S3RbbI Ви можете дізнатися…
Читати далі...

Події:

За І півріччя цього року сумські лісгоспи сплатили близько 216 млн. грн. податкових платежів

лип. 18, 2019
«За підсумками роботи 6 місяців наші підприємства сплатили до бюджетів усіх…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Роменському лісгоспі проводять рубки догляду за молодим лісом

лип. 19, 2019
Від посадки до переходу у стиглі деревостани ліс потребує особливого догляду.…
Читати далі...