logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Рейдові бригади Сумського лісгоспу працюють результативно

Лісові масиви Сумського лісгоспу знаходяться в безпосередній близькості до обласного центру та прилеглих населених пунктів. То ж питання охорони зелених насаджень від недобросовісних відвідувачів стоїть особливо гостро.

Важливим є не лише виявлення фактів порушення лісового законодавства , а, в першу чергу, проведення профілактичних заходів для недопущення лісопорушень.

 

«Цю роботу виконують рейдові бригади лісгоспу. «На сьогоднішній день рейдові бригади діють у лісгоспі та лісництвах. За ними закріплений автотранспорт та засоби спостереження: фотопастки, камери відеоспостереження і квадрокоптер», - говорить директор Сумського лісгоспу Микола Сороколіт.

 

Рейдують лісові масиви охоронці цілодобово, не є винятком вихідні та святкові дні. Наразі бригадами проведено 193 рейди, під час яких виявлено 22 випадки незаконних порубів лісу в об’ємі 34,3 м3 .

 

«Завдані правопорушниками збитки становлять близько 200 тис. грн. Крім того, працівниками лісової охорони складено 13 протоколів за викидання сміття на території державного лісового фонду. Матеріали по 8-ми випадках передано до органів внутрішніх справ, порушено 5 кримінальних справ. Вже сплачено до місцевих бюджетів 53674,06 грн. шкоди», - коментує директор лісгоспу.

 

 

Прес-служба ДП «Сумське ЛГ»

Події:

У справах про самовільні порубки деревини на Волині - масштабні обшуки та затримання

трав. 27, 2020
На Волині йде запекла боротьба з дубокрадами. Протягом останніх декількох…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Краснопільські лісівники висіяли близько 5000 кг лісового насіння

трав. 27, 2020
Як і все живе на землі, ліс виростає з насінини. Якщо порівняти доросле дерево…
Читати далі...