logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Осінні турботи Краснопільських лісівників

Восени лісівники проводятьпосадкулісуз моменту опадання листя і до стійких заморозків, вона може тривати зкінця вересня і аж до листопада-грудня. Однією з переваг осінньої посадки лісу вважається відсутність високих температур, що дає змогу знизити інтенсивність випаровування вологи. Це значно сприяє кращій приживлюваності рослин. За словами фахівців, висаджені восени культури приживаються на 100%.

 

Осіння лісокультура кампанія у Краснопільських лісівників нині у повному розпалі.

 

«Відбувається осіння посадка лісу, готується грунт під посадку лісу навесні наступного року, проводиться інвентаризація лісових культур та розсадників, під час якої визначається їх стан, якісні та кількісні показники», - говорить головний лісничий Краснопільського лісгоспу Євген Сороколіт.

 

У планах Краснопільських лісівників – посадка 40 га дуба звичайного.

 

«Загальна площа земель лісового фонду підприємства 23,2 тис га. Твердолистяні займають 84,5 %, 7,1 % припадає на шпилькові та 8,5% - на м'яколистяні породи. Головна лісоутворююча порода – дуб. Сосну висаджуємо виключно навесні, дуб - навесні і восени. На цьогорічну осінню посадку дуба лишили близько 40 га», - коментує осінню лісокультурну кампанію лісничий.

 

Сіянці для майбутнього лісу лісгосп вирощує у власних розсадниках підприємства. Лише у Велико-Бобрицькому лісництві виростили до півмільйона сіянців. Всього ж у Краснопільському лісгоспі п'ять лісництв, кожне з яких має власний розсадник. Рештки садивного матеріалу лісгосп реалізовує іншим споживачам.

 

«Для посіву розсадників використовуємо власний посівний матеріал. Восени збираємо насіння дуба. Відправляємо його на обстеження для визначення класу якості до спеціалізованого підприємства «Харківської лісонасіннєвої лабораторії». Після отримання відповідного сертифікату - висіваємо в розсадниках лісництв», - говорить Євген Сороколіт.

 

Цей рік для жолудя видався урожайним. У Краснопільському лісгоспі вже заготовили 3700 кг дубового насіння, з яких 2000 кг з постійних лісонасіннєвих ділянок.

 

За інформацією прес-служби ДП «Краснопільське ЛГ»

Актуально:

Колегія Держлісагентства доручила посилити роботу зі ЗМІ та громадськістю

черв. 27, 2019
Сьогодні під головуванням заступника Голови Державного агентства лісових…
Читати далі...

Анонси:

Відкриті дані Держлісагентства

лип. 17, 2019
Нагадуємо, на сайті Держлісагентства https://bit.ly/2S3RbbI Ви можете дізнатися…
Читати далі...

Події:

За І півріччя цього року сумські лісгоспи сплатили близько 216 млн. грн. податкових платежів

лип. 18, 2019
«За підсумками роботи 6 місяців наші підприємства сплатили до бюджетів усіх…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Роменському лісгоспі проводять рубки догляду за молодим лісом

лип. 19, 2019
Від посадки до переходу у стиглі деревостани ліс потребує особливого догляду.…
Читати далі...