logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Роменські лісівники привітали школярів з Днем юного натураліста

Щорічно у День юного натураліста вступають до лав учнівського лісництва «Совенятко», що діє на базі Роменського лісгоспу, нові вихованці та вихованки — учні та учениці сьомих класів Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

«Це завжди урочистий день у нашій школі. Бо бути членом учнівського лісництва — це дуже почесне звання. Тому що за вісім років існування цього дитячого об‘єднання в навчальному закладі, вже сотні хлопчаків та дівчаток стали відомими еко громадянами», - говорить директор школи Вікторія Зеленська.

 

Учнівське лісництво – це добровільне об’єднання школярів для творчої роботи в лісі – зеленій лабораторії під відкритим небом, де найповніше виражене співіснування біорозмаїття різних форм та видів, де найчіткіше проявляються закони природи.

 

Це одна із форм зв’язку школи із виробництвом, який направлений на виховання в дітей любові до природи, вивчення поглиблених знань з природознавчих наук та підготовки майбутніх кадрів для лісової галузі України. Проте, найголовніше завдання – це формування екологічної культури особистості у підростаючого покоління. Необхідність функціонування шкільних лісництв підтверджена багаторічним досвідом.

 

«Діти не просто вивчають основи лісівництва за партами, а й під керівництвом спеціалістів беруть участь у створенні лісових культур, збирають насіння основних лісоутворюючих порід, спільно зі своїми шефамиз Роменськоголісгоспуберуть участь у різноманітних природоохоронних акціях», - ділиться керівник навчального закладу.

 

Ось і цього разу на посвяту в члени учнівського лісництва до школи завітав головний лісничий підприємства Іван Якович Примак. Він привітав юннатів зі вступом у лісництво та вручив дітям відзнаку «Я люблю ліс». 


Найкращі члени лісництва, переможці Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв в м. Житомирі (2017) та Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти у м. Києві (2018) Анна Диндарь та Денис Бордак передали майбутнім лісівникам перехідний символ «Совенятка».

 

  

За інформацією прес-служби ДП «Роменське ЛГ»

Актуально:

Стартував експериментальний проект реалізації деревини через е-аукціони

лют. 04, 2020
З 1 лютого в Україні необроблена деревина реалізовуватиметься через електронні…
Читати далі...

Анонси:

Увага! Додатковий аукціон!

лют. 12, 2020
 Сумське ОУЛМГ інформує споживачів, що 17.02.2020 року Сумською товарною біржою…
Читати далі...

Події:

У парламентському екологічному Комітету обговорили питання мисливства

лют. 17, 2020
Держлісагентство посилить залучення громадськості до проведення обліку…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Свеські лісівники дбають про лісових мешканців

лют. 14, 2020
У Прудищанському лісництві Свеського лісгоспу зимовій підгодівлі мисливських…
Читати далі...