logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

У першій декаді липня працівники відділу лісовпорядкування та організації природно заповідного фонду державного підприємства «Біологічні ресурси України» повторно завітали до ДП «Кролевецьке ЛМГ» для визначення належності лісових територій підприємства до пралісів, квазіпралісів і природних лісів. 

Цього разу мова піде про дивовижну рослину, яка є справжньою окрасою розсадника Великобобрицького лісництва. Боже дерево, бісерник чи гребенщик? - яка її вірна назва і звідки взялася манна небесна – про це все читайте у розповіді лісничого Великобобрицького лісництва Ігоря Козловського.

Важливим критерієм оцінки кожного лісівника, керівника держлісгоспу є стан лісових культур. Своєчасний догляд за лісовими культурами – обов’язкова вимога у роботі лісівника. Адже від цього залежить приживлюваність і ріст лісових культур. Крім цього, знищення бур’янів та порослі мало цінних порід знижує ймовірність поширення вогню в лісових масивах.

Піротчинська криниця – одне з найулюбленіших місць відпочинку. Вода з криниці дуже чиста і славиться своїм смаком. Тому біля кринички завжди багато відвідувачів. Територія обладнана столиками, лавками, є місця для сміття, та нажаль це не допомагає зберегти цей чудовий куточок від засмічення.

Машина для пониження пеньків «Бобер» працює в Охтирському лісгоспі з червня минулого року. І, засловами лісівників, встигла зарекомендуватисебе просто незамінним агрегатом у підготовці площ під посадку молодого лісу.

Після завершення лісокультурної кампанії починається черговий етап у відновленні лісів – догляди за висадженими сіянцями. Процес вирощування лісу довготривалий та кропіткий. Навіть незначне запізнення з термінами проведення робіт може привести до загибелі лісових культур. 

Розсадник Бишкінського лісництва Лебединського лісгоспу забезпечує якісним посадковим матеріалом потреби всього підприємства та декоративним садивним матеріалом місцеве населення. Надлишки сіянців головних лісоутоврюючих порід: сосни звичайної, дуба звичайного та дуба червоного – реалізують споживачам.

Підвищена увага суспільства до діяльності лісогосподарських підприємств вносить свої корективи в роботу лісівників. Запит на доступність інформації щодо діяльності, контроль екологічних організацій та наукових інституцій через проведення різного роду оцінок, експертиз та досліджень стали невід’ємною частиною роботи лісгоспів.

Природу можна перемогти, лише підкоряючись її законам! Лісничий Велико-Бабрицького лісництва Ігор Козловський продовжує ділитись своїми спостереженнями і знаннями про лісові рослини. Цього разу пропонуємо вашій увазі розповідь про Борщівник Сосновського. То ж про красиве але небезпечне, як то кажуть, із перших вуст.

Сторінка 1 із 25

Актуально:

Колегія Держлісагентства доручила посилити роботу зі ЗМІ та громадськістю

черв. 27, 2019
Сьогодні під головуванням заступника Голови Державного агентства лісових…
Читати далі...

Анонси:

12 липня - засідання колегії Сумського ОУЛМГ

лип. 08, 2019
У п'ятницю, 12 липня 2019 року, на базі ДП «Середино-Будське лісове…
Читати далі...

Події:

Сумські лісівники підбили підсумки трудового суперництва

лип. 16, 2019
Підсумкова у ІІ кварталі колегія Сумського обласного управління лісового та…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Праліси визначають в лісах ДП «Кролевецьке ЛМГ» 

лип. 11, 2019
У першій декаді липня працівники відділу лісовпорядкування та організації…
Читати далі...