Свята минають і для багатьох постає питання: куди подіти сосну чи ялинку? Аби новорічні деревця не захаращували двори та не поповнювали смітники, у Сумському лісгоспі пропонують корисну альтернативу.
СУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Свята минають і для багатьох постає питання: куди подіти сосну чи ялинку? Аби новорічні деревця не захаращували двори та не поповнювали смітники, у Сумському лісгоспі пропонують корисну альтернативу.
«Своїми руками створюємо свято!» - саме навколо цієї ідеї й об’єднались Тростянецький лісгосп, Гетьманський національний природний парк, КЗПО «Палац дітей та юнацтва» Тростянецької міської ради та Тростянецька публічна бібліотека. Днями у Тростянецькій публічній бібліотеці провели спільний Майстер-клас зі створення новорічних святкових композицій.
Останніми роками значним попитом користуються ялинки в горщиках. Цьогоріч такі деревця вже прикрасили більш як 220 осель.
Новорічне свято вже за кілька днів, то ж більшість людей вже встановили у своїх домівках головні новорічні атрибути.
Передноворічний ажіотаж триває і на приватних точках, де продають хвойні, ціни дедалі зростають. Заощадливі господарі намагаються придбати новорічне деревце заздалегідь у місцях, де продають хвойний товар його «виробники» - лісівники.
Понад 3 тисячі новорічних ялинок та сосен підготували до продажу у Шосткинському лісгоспі. У асортименті святкового хвойного товару сосна кримська, сосна та ялинка звичайна.
У переддень свята Святителя Миколая Середино-Будський лісгосп зустрічав у своїх стінах майбутню зміну – вихованців учнівського лісництва. Головний лісничий Іван Степаненко розповів дітям про роботу підприємства, а також провів екскурсію територією центральної садиби, цеху переробки деревини, котельні та спортивного комплексу лісгоспу.
У Сумському лісгоспі можна придбати не лише новорічну ялинку, а й подарунок під ялинку. Про це подбали працівники сувенірного цеху підприємства, розширивши асортимент своєї продукції.
Підгодівля диких тварин є одним із основних видів біотехнічних заходів. Тому цьому напрямку у своїй діяльності працівники мисливської дільниці Лебединського лісгоспу приділяють неабияку увагу. Ще з літа готувались вони до зимової підгодівлі лісових мешканців. Запасались сіном, кукурудзою, готували гілковий корм.
У Середино-Будському лісгоспі потурбувались про зимову підгодівлю птахів. Разом з місцевими школярами лісівники розвісили годівнички в дитячих садочках, школах, місцевому сквері, на території лісгоспу та території кожного з лісництв підприємства. До заходів акції активно долучились і представники влади та допомогли розмістити годівнички для пташок у місцевому сквері.