logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Свята минають і для багатьох постає питання: куди подіти сосну чи ялинку? Аби новорічні деревця не захаращували двори та не поповнювали смітники, у Сумському лісгоспі пропонують корисну альтернативу.

«Своїми руками створюємо свято!» - саме навколо цієї ідеї й об’єднались Тростянецький лісгосп, Гетьманський національний природний парк, КЗПО «Палац дітей та юнацтва» Тростянецької міської ради та Тростянецька публічна бібліотека. Днями у Тростянецькій публічній бібліотеці провели спільний Майстер-клас зі створення новорічних святкових композицій.

Передноворічний ажіотаж триває і на приватних точках, де продають хвойні, ціни дедалі зростають. Заощадливі господарі намагаються придбати новорічне деревце заздалегідь у місцях, де продають хвойний товар його «виробники» - лісівники.

Понад 3 тисячі новорічних ялинок та сосен підготували до продажу у Шосткинському лісгоспі. У асортименті святкового хвойного товару сосна кримська, сосна та ялинка звичайна.

У переддень свята Святителя Миколая Середино-Будський лісгосп зустрічав у своїх стінах майбутню зміну – вихованців учнівського лісництва. Головний лісничий Іван Степаненко розповів дітям про роботу підприємства, а також провів екскурсію територією центральної садиби, цеху переробки деревини, котельні та спортивного комплексу лісгоспу.

Підгодівля диких тварин є одним із основних видів біотехнічних заходів. Тому цьому напрямку у своїй діяльності працівники мисливської дільниці Лебединського лісгоспу приділяють неабияку увагу. Ще з літа готувались вони до зимової підгодівлі лісових мешканців. Запасались сіном, кукурудзою, готували гілковий корм.

У Середино-Будському лісгоспі потурбувались про зимову підгодівлю птахів. Разом з місцевими школярами лісівники розвісили годівнички в дитячих садочках, школах, місцевому сквері, на території лісгоспу та території кожного з лісництв підприємства. До заходів акції активно долучились і представники влади та допомогли розмістити годівнички для пташок у місцевому сквері.

Сторінка 1 із 56

Актуально:

Василь Кузьович: "Понад 39 тисяч гектарів лісів відтворено за 2020 рік"

січ. 15, 2021
Лісівники підбили підсумки лісокультурної компанії 2020 року, в ході якої було…
Читати далі...

Анонси:

Увага! Додаткові аукціони!

січ. 15, 2021
Сумське ОУЛМГ інформує споживачів, що протягом січня 2021 року…
Читати далі...

Події:

Держлісагентство ініціює створення фонду лісопромислових стартапів

січ. 16, 2021
За дорученням Голови Державного агентства лісових ресурсів України Василя…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Мешканцям обласного центру пропонують утилізувати використану новорічну ялинку

січ. 12, 2021
Свята минають і для багатьох постає питання: куди подіти сосну чи ялинку? Аби…
Читати далі...