logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Роменські лісівники вважають, що найкращий рецепт для того, щоб відволіктися від сумних думок та негативу – це зануритися в роботу. А якщо ця робота ще й приносить неймовірне задоволення та користь для суспільства - це взагалі панацея від всіх негативів і навіть хвороб!

Навесні у місцях лісових рекреацій чи просто на узліссях можна знайти купу сміття: пластиковий посуд, пляшки, жестяні банки, папірці – це те, що лишається у лісі «на загадку» про його відвідувачів, або те, чим «діляться» з лісом мешканці прилеглих поселень, організовуючи тут приватні сміттєзвалища.

Головний скарб людини - це здоров'я, а головний скарб підприємства – це його працівники, - переконаний директор Кролевецького лісомисливського господарства Олександр Посошенко. У зв`язку із епідемічною ситуацією в Україні, на підприємстві створені всі необхідні умови, щоб максимально убезпечити працівників і запобігти занесенню та поширенню небезпечної хвороби, спричиненої коронавірусом.

Охтирські лісівники виконали взяті на весну планові зобов'язання з посадки лісу і вже працюють понад план. Днями у Хухрянському лісництві лісгоспу відновили до двох гектарів лісу, де посадили понад 10 тисяч сосен та модрин.

У час, коли максимальна кількість людей мала б бути вдома, вистачає «смільчаків», які віддають перевагу перебуванню на свіжому повітрі. Нерідко такі «спілкування з природою» закінчуються прикро.

Співробітники Глухівського лісгоспу дезінфікують рекреаційну ділянку урочища «Борок» Державного підприємства «Глухівське лісове господарство».

Хоча останніми роками у Сумському лісгоспі чимало зроблено для будівництва лісових доріг з твердим покриттям. На сьогодні це 42,7 км шляхів, і кожного року їх мережа поповнюється новими маршрутами. Дороги суттєво покращують доступ на випадок виникнення лісових пожеж та для проведення комплексу доглядів за лісом. А ще відіграють значну соціальну роль, з'єднуючи між собою віддалені села.

Ліс починається з насінини. Це аксіома. Але який шлях проходить насінина перш ніж стати сіянцем, а у майбутньому вирости у дерево – детально знають лише фахівці. Краснопільські лісівники вирішили поділитись секретами вирощування головної лісоутворюючої породи кранопільських лісів - дуба.

Сторінка 1 із 39

Події:

У Тростянецькому лісгоспі сертифікували ліси

квіт. 03, 2020
ДП ”Тростянецьке лісове господарство” успішно пройшло сертифікацію згідно зі…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Роменському лісгоспі посадку лісу завершили

квіт. 03, 2020
Роменські лісівники вважають, що найкращий рецепт для того, щоб відволіктися…
Читати далі...