logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Робота у лісі завжди кипить, навіть якщо вона і не помітна для інших, не посвячених в усілякі тонкощі лісівництва. Бо садити, дбати і оберігати ліс – це постійна кропітка робота, котра вимагає сил та вміння.

Не побачити відвідувачів у Великобобрицькому лісництві Краснопільського лісгоспу можна хіба що вночі. Багаточисельні групи школярів, студентів, фотографів, представників різних установ та організацій охоче приїздять у лісництво аби дізнатися щось нове.

Ліс, як і будь-який інший живий організм, може хворіти. Причиною цьому можуть слугувати як шкідливі комахи, так і хвороби. Результатом впливу того чи іншого фактору є всихання дерев.

Сумський держлісгосп одним з перших в Україні спільно з ДЛСП "Харківлісозахист" застосував для боротьби з короїдом біологічний метод. Він полягав у збільшенні природної популяції мурахо-жука - комахи, яка харчується личинками та дорослими особинами короїдів.

"Обличчя господаря - це благоустрій його подвір’я. Якщо ти не навів порядок у себе в дворі, то як ти можеш керувати та вказувати іншим, як треба господарювати», - переконаний директор ДП "Роменський лісгосп" Валентин Жерьобкін.

У лісових масивах Свеського лісгоспу на площі 24528 га провели моніторинг видів тварин, птахів, комах та рослин, занесених до Червоної книги України.

«Згідно висновку оцінки впливу на довкілля (ОВД), що проводиться раз у 10 років, необхідно щорічно надавати до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів квартально-видільний перелік ідентифікованих місць зростання та перебування видів тварин, комах, птахів та рослин, занесених до Червоної книги України», - коментує мету проведення моніторингу головний лісничий Свеського лісгоспу Ігор Комарицький.

Сторінка 1 із 69

Актуально:

Сумські лісівники підсумували роботу за І півріччя

серп. 02, 2021
У п'ятницю, 30 липня, у Сумському обласному управлінні лісового та мисливського…
Читати далі...

Анонси:

До уваги споживачів!

лип. 27, 2021
Сумське ОУЛМГ інформує споживачів, що протягом ІІІ-ого кварталу 2021 р.…
Читати далі...

Події:

У Сумській ОДА обговорювалось питання пошуку земель для створення нових лісів

серп. 03, 2021
Лист Держлісагентства на виконання Указу Президента України від 07.06.2021 №…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Конотопські лісівники мульчують тирсою молоді лісові насадження

серп. 02, 2021
Літо - спекотна пора для лісівників. Бо щоб встигнути провести весь комплекс…
Читати далі...