logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Щоб привернути увагу громадськості та молоді до такого важливого і відповідального процесу, як створення нових лісів, кожен рік з 21 березня по 17 квітня проводиться акція Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом».

Ще із шкільних уроків біології відомо, що отримати потомство від рослини можна двома способами: насінням та пагонами (вегетативний спосіб). Саме вегетативний спосіб розмноження, або зелене живцювання, використовують лісівники для отримання саджанців декоративних порід. У базовому розсаднику Роменського лісгоспу активно розвивають напрямок вирощування декоративних рослин для реалізації населенню та для озеленення власних територій.

Випалювання населенням рештків сухої рослинності та нехтування правил пожежної безпеки може призвести до незворотніх наслідків. Днями, один з таких прикладів необачності людини стався у Середино-Будському лісгоспі.

Своїх зусиль до справи відновлення лісу на Сумщині доклав колектив обласної телекомпанії СТС. Днями медійники змінили лампи студії на промінчики сонця і організованим порядком вирушили на садіння лісу у Тростянецький лісгосп.

«Основним завданням лісгоспу є створення та вирощування високопродуктивних насаджень, охорона та захист лісу, тому більшість робіт потребують сучасної механізації», - говорить директор Роменського лісгоспу Валентин Жерьобкін.

Триває започаткована Державним агентством лісових ресурсів України акція «Створюємо ліси разом!». Вчора до неї долучились і в Сумському держлісгоспі. Основний захід акції – висадка лісу - пройшов на території Могрицького лісництва.

Здавна прихід весни символізує початок нового життя. Це час, коли все оживає і радіє теплу і сонечку. Для лісівників весна – це особлива пора. Це час, коли вони дають життя новому лісу. Дуже важливо завершити всі роботи вчасно, щоб кожна зернинка і кожен росточок потрапити у вологий ґрунт.

Поновлення мінералізованих смуг, що слугують бар’єром для розповсюдження вогню, роменські лісівники проводять новопридбаним дисковим агрегатом типу АГ.

У Сумському лісгоспі заплановані на весняний період лісокультурні роботи на стадії завершення. Вже виконали план на цьогорічну весну у Сумському лісництві, в решті лісництв роботи ще тривають.

Подарувати життя лісу, створюючи нові насадження, та забезпечити постійний догляд за ним – основне завдання працівників лісового господарства. Тому, як тільки весняне сонце почало дарувати перше тепло, у Середино-Будському лісгсопі закипіла робота з садіння лісу.

Сторінка 1 із 61

Актуально:

Держлісагентство підсумовує третій тиждень акції «Створюємо ліси разом»

квіт. 13, 2021
З 21 березня по 9 квітня висаджено близько 1 300 000 шт. сіянців та саджанців…
Читати далі...

Анонси:

До уваги громадськості!

квіт. 09, 2021
Повідомлення про проведення установчих зборів для формування складу Громадської…
Читати далі...

Події:

Організація та проведення електронних аукціонів із продажу необробленої деревини на постійному контролі Держлісагентства

квіт. 14, 2021
Для Державного агентства лісових ресурсів України важливо врегулювати проблемні…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Виробники шоколаду створювали ліс у Тростянецькому лісгоспі

квіт. 14, 2021
Щоб привернути увагу громадськості та молоді до такого важливого і…
Читати далі...