logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Осіння лісокультурна кампанія у Свеському лісгоспі у повному розпалі. Лісівники трудяться на посадці лісу. Говорять, що восени погодні умови не менш сприятливі, ніж навесні, вологи в ґрунті достатньо, тому і результат приживлюваності лісових культур прогнозують не гірший, ніж весною.

У Лебединському лісгоспі на базовому розсаднику у розпалі осінні лісокультурні роботи. Лісівники висівають насіння головних лісоутворюючих порід, дбаючи про забезпечення підприємства садивним матеріалом.

Найбільш доступним видом палива сьогодні є дрова. Кмітливі господарі запасаються ними заздалегідь, тож ДП «Роменський лісгосп» нагадує, що на постійній основі реалізує дрова паливні для населення. Це дає змогу придбати дрова легальним способом та запобігає незаконним рубкам.

Якісне лісове насіння - запорука здорових та продуктивних лісових насаджень. Тому цьому напрямку у своїй діяльності лебединські лісівники приділяють неабияку увагу.

У постійному розсаднику Охтирського лісгоспу кипить робота. Тракторист Микола Горішній вправно нарізає рядки. Лісокультурниці Світлана Симон, Катерина Лобанова, Тетяна Шандиба та Любов Ткаченко висівають в підготовлені борозенки насіння майбутніх могутніх дубів. Робітник Олександр Симон та майстри лісу Ігор Костенко і Микола Рогальський разом з лісником-єгерем Романом Гузеватим допомагають підносити відра з посівним матеріалом та загортають вже посіяні рядки.

Наприкінці жовтня у Самах відбувся обласний екологічний форум «Природа – національне багатство України». Участь у ньому взяли юні природолюби з різних куточків області. Серед постійних учасників і призерів - вихованці учнівського лісництва «Совенятко», що діє на базі Роменського лісгоспу.

Подія сталася вночі 7 листопада. Працівники лісової охорони Конотопського лісгоспу проводили у мисливських угіддях черговий рейд, у ході якого затримали порушників мисливського законодавства, як кажуть, «по гарячим слідам».

Працівники Глухівського лісгоспу на чолі з інженером із охорони праці Миколою Зубовим за допомогою спеціальної техніки здійснили заготівлю насіння хвойних дерев, зокрема, шишок ялини голубої, не пошкоджуючи самого дерева.

Сторінка 1 із 53

Актуально:

Вже 143 мільйони сіянців висаджено лісівниками України

лист. 18, 2020
Ведення лісового господарства полягає у здійсненні комплексу заходів з охорони,…
Читати далі...

Анонси:

Увага! «ProZorro.Продажі»

лист. 18, 2020
Сумське ОУЛМГ інформує споживачів, що на виконання Постанови Кабінету Міністрів…
Читати далі...

Події:

У Середино-Будських лісівників побували колеги з Сумського лісгоспу

лист. 19, 2020
Днями Суредино-Будське підприємство відвідала делегація сумських лісівників.
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Глухівський лісгосп: ялинки вже в продажі!

лист. 24, 2020
У Глухівському лісгоспі розпочали реалізацію новорічних деревець.
Читати далі...