logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Визнати роботу профспілкового комітету «доброю» та прийняти новий Колективний договір – за таке рішення проголосували делегати профспілкової конференції лісгоспу, яка відбулась 24 січня. Участь в ній, крім делегатів від первинних профспілкових організацій, взяли керівництво держлісгоспу та заступник начальника Сумського ОУЛМГ Євгеній Фролов.

А ви знали, що з однієї середньої шишки сосни звичайної можна отримати від 12 до 22 насінин, із яких лише дві третини – кондиційні, тобто життєздатні, а решта не дасть потомства, та що зі 100 кілограмів шишок можна отримати близько 1 кг чистого насіння! Про це та про багато інших пізнавальних родзинок лісівничих буднів повідали вихованцям учнівського лісництва «Паросток» їх шефи.

У Навечір'я Богоявлення, суботу, 18 січня, та свято Хрещення Господнього неділю, 19 січня, відроджене лісівниками урочище «Образ», що знаходиться у лісовому масиві Велико-Бобрицького лісництва Краснопільського лісгоспу, відвідали тисячі прочан.

Використати новорічне деревце з користю закликають мешканців міста Шостка. Для того, щоб дати використаній ялинці чи сосні додатковий «шанс» послужити людям, шосткинцям пропонують здати деревце на переробку та утилізацію в КП «Шостка-Зеленбуд», що знаходиться за адресою вулиця Шевченко, 45.

Ялинка чи сосна – одні з головних символів нового року. Але після завершення свят у багатьох виникає питання, куди ж подіти новорічне дерево. Сумський лісгосп пропонує сумчанам “позбутися” своєї новорічної вічнозеленої красуні з користю. Пункт збору та переробки хвойних дерев розташований у центральній садибі підприємства по вул. Доватора, 37, що в урочищі Баранівка.

Сторінка 1 із 33

Актуально:

«Ліс у смартфоні» покриває все більшу частину України, - Андрій Заблоцький

січ. 23, 2020
Уже мешканці 16 областей України можуть перевірити онлайн законність заготівлі…
Читати далі...

Анонси:

Увага! «ProZorro.Продажі»!

січ. 23, 2020
Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства інформує, що…
Читати далі...

Події:

Увага! Почастішали випадки провокацій з метою дискредитації лісової галузі України!

січ. 28, 2020
Почастішали випадки, коли працівникам лісогосподарських підприємств на мобільні…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Сумському лісгоспі прийняли Колективний договір на 2020 рік

січ. 27, 2020
Визнати роботу профспілкового комітету «доброю» та прийняти новий Колективний…
Читати далі...