logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Щорічно з метою перевірки якості відведення та відбору дерев на лісосіках, спеціалісти відділу лісового господарства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства проводять вибіркові контрольні заміри ділянок і відведених у рубку дерев по кожній головній лісоутворюючій породі в обсязі не менше 3% від встановленого ліміту.

Перебуваючи на Сумщині з робочим візитом, заступник Голови Держлісагентства Юрій Болоховець відвідав Конотопський лісгосп, де проінспектував ведення мисливського господарства.

У Середино-Будському лісгоспі пройшов конкурс на «Кращі лісові культури та лісництво». Його приурочили професійному лісівничому святу - Дню працівника лісу. То ж і нагородження переможців відбувалось на святкових урочистостях, присвячених цьому дню.

У переддень професійного лісівничого свята, середу, 16 вересня, голова Сумської райдержадміністрації Віталій Бурбика побував з робочим візитом у Лебединському лісгоспі.

Навідайтеся в ліс. Кажуть, саме там відпочиває душа. Після щоденної круговерті нескінченної вервечки подій це буває вкрай необхідно. Природа через ліс показує нам свою досконалість. Треба тільки захотіти побачити й відчути той цікавий світ, збагнути зрештою, що ми не тільки споживачі, а й творці. Творці «зелених легень» планети.

Сумщина заслужено пишається своїми мальовничими лісами, що дарують нашому регіону екологічний захист, людям - здоров'я, економіці - розвиток. Працівники лісу піклуються про зелені багатства, бережуть ліс від пожеж, незаконної вирубки та стихійних звалищ. Одним з найпрогресивніших державних лісових підприємств області є Середино-Будський лісгосп, який після підбиття підсумків трудового суперництва серед лісогосподарських підприємств управління у ІІ кварталі 2020 р. посів друге місце. А минулого року - став лідером будівництва лісових доріг - в сезон у лісах, підпорядкованих підприємству, додалося понад 4 км доріг з твердим покриттям.

Спеціальна сітка для обгородження молодого лісу, як захист від знищення дикими тваринами, широко застосовується в Польщі. Цей європейський досвід ведення лісового господарства знайшов своє відображення і у діяльності Конотопського лісгоспу Сумського ОУЛМГ.

Сторінка 1 із 51

Актуально:

Президент України відзначив працівників лісу державними нагородами

вер. 22, 2020
УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №397/2020 Про відзначення державними нагородами…
Читати далі...

Анонси:

Увага! Додатковий аукціон!

вер. 23, 2020
Сумське ОУЛМГ інформує споживачів, що 25.09.2020 року Сумською товарною біржею…
Читати далі...

Події:

Василь Кузьович: «Я не допущу дискредитації галузі та злочинної бездіяльності в лісі»

вер. 25, 2020
У режимі відеоконференції під керівництвом Голови Державного агентства лісових…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Кролевецькому лісомисливському господарстві провели контрольний перелік лісосіки

вер. 25, 2020
Щорічно з метою перевірки якості відведення та відбору дерев на лісосіках,…
Читати далі...