logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Осінь щедро прикрашає яскравим різнобарв'ям природу. Саме цієї пори року вона стає особливо строкатою на фарби. Он майорять останнім цвітом вейгели, поряд виструнчились колоновидні туї та ялівці, далі зеленіє шкілка ялинок і ялівців, а за нею уже чорніють підготовлені під осінній посів або уже засіяні площі. Ми у постійному лісовому розсаднику Тростянецького лісгоспу. Зразу кидаються в вічі охайність і порядок, які існують у ідеальному тандемі з постійним виробничим процесом.

«Кожного року працівники Сумського лісгоспу вивозять гори побутового сміття з місць відпочинку та прилеглих до будинків лісових ділянок. Чого тут тільки не побачиш : старе взуття та одяг, склянки, пакети, навіть побутову техніку», - говорить головний лісничий Сумського лісгоспу Микола Щербак.

«Людина – частина природи. Її існування можливе за умови гармонійних відносин з навколишнім середовищем. Формувати такі відносини покликані вчителі, а лісівники їх у цьому підтримують і допомагають», - говорить Катерина Солоха - керівник учнівського лісництва «Нескучанське», що діє на базі Тростянецького лісгоспу. Школярі часті гості тростянецьких лісівників. Напередодні Дня працівника лісу, у рамках заходів Лісівничого тижня вони вкотре побували у лісгоспі.

Догляди та полив дали результат. Дуб звичайний, сосна, ялина та модрина – і це не повний перелік порід, які зростають у розсадниках.Так працівники Могрицького лісництва Сумського держлісгоспу подбали про садивний матеріал для осінніх та весняних робіт з лісовідновлення.

Визнаний в Україні лідер учнівського лісівничого руху лісництво «Совенятко», що діє на базі Роменського лісгоспу, представляло свою експозицію на урочистостях, влаштованих у Ромнах до Дня міста.

На лісівничому святі, що днями відбулось на базі Кролевецького лісомисливського господарства, лісівники області представили не лише весь спектр своєї діяльності, а й відкрили світ своїх захоплень.

На лісівничому святі, що днями пройшло на Сумщині у рамках всеукраїнського лісівничого тижня, кожній віковій категорії відповідно до віку та вподобань були запропоновані різноманітні цікавинки.

«Наше основне завдання – це проведення рейдів для охорони лісових насаджень. У складі рейдових бригад працівники лісової охорони лісгоспів. Робота у нас ненормована. В основному, браконьєри люблять «полювати» чи живись лісовими багатствами у нічний час. Тому, коли всі сплять, ми охороняємо лісовий спокій. Ми забезпечені машинами з підвищеною прохідністю, тепловізорами, квадрокоптерами, зброєю. За минулий рік загалом зробили 205 виїздів.

Представники ДП «Глухівський лісгосп» взяли участь в обласних галузевих змаганнях серед колективів державних лісогосподарських підприємств, присвячених дню працівника лісу та 70-річчю утворення Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства. Свято відбулося на базі Кролевецького міського стадіону «Спартак» імені Миколи Лавринця.

Сторінка 1 із 26

Анонси:

Держлісагентство координуватиметься через Мінекономіки

вер. 16, 2019
На офіційному сайті Кабінету Міністрів України оприлюднено постанову КМУ від 11…
Читати далі...

Події:

Мисливська громадськість розробила проект Концепції розвитку мисливського господарства

вер. 19, 2019
Під час круглого столу «Лісова політика України: першочергові завдання», який…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Лісонасіннєва справа є одним з головних напрямків у господарюванні тростянецьких лісівників

вер. 19, 2019
Осінь щедро прикрашає яскравим різнобарв'ям природу. Саме цієї пори року вона…
Читати далі...