logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Екскурсії місцевих школярів до Свеського лісгоспу носять не лише пізнавальний характер. Днями разом з лісівниками вчителі Свеського ліцею провели на підприємстві урок у дев'ятому класі «Лісова і деревообробна промисловість».

6 листопада ДП «Глухівський лісгосп» відвідали студенти та викладачі відділення економіки та інформаційних технологій Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ.

Оазис у промисловій зоні. Саме так можна охарактеризувати територію нижнього лісового складу Сумського держлісгоспу. Щоденні виробничі клопоти та проблеми не стоять на перешкоді творчому мисленню та прагненням зробити світ навколо себе кращим. Альпійська гірка, клумби та алеї – все облаштовано безпосередньо працівниками підрозділу. Варто зазначити, що частину висаджених рослин виростили тут, у власному розсаднику.

Для створення високопродуктивних і стійких лісових насаджень потрібне насіння лісових порід з цінними спадковими властивостями та високою посівною якістю. Саме про це і нині дбають конотопські лісівники.

Осінь – для працівників лісового господарства період дуже насичений. До повсякденних справ додається збір лісового насіння, осіння посадка лісу та підготовка ґрунту для весняних посадкових робіт. Щодо останнього, то від якості підготовки ґрунту залежить якість майбутніх лісових насаджень.

Сторінка 1 із 29

Актуально:

Проєкт «Ліс у смартфоні» крокує Україною

лист. 11, 2019
На сьогодні вже шість областей України підключено до політного проєкту…
Читати далі...

Анонси:

Відкриті дані Держлісагентства

лист. 11, 2019
Нагадуємо, на сайті Держлісагентства https://bit.ly/2S3RbbI Ви можете дізнатися…
Читати далі...

Події:

Вихованки учнівського лісництва «Паросток» вибороли перемогу у Всеукраїнському біологічному форумі

лист. 11, 2019
Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Охтирські лісівники подбали про лісових мешканців

лист. 12, 2019
Щоб зимової пори лісовим мешканцям було чим підживитися, лісівники дбають ще з…
Читати далі...