logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Увага! До уваги мисливців!

У суботу, 4 серпня, у мисливськихугіддяхпідвідомчих підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства відкриваєтьсясезон полювання на пернату дичину.

 

Полювання розпочинається4серпня з 18-тої години і триватиме до 28жовтня включно.

 

Полювати дозволено по середах, суботах і неділях, в четвер можуть виходити на полювання виключно власники лягавих собак.

 

Денна норма відстрілу дичини для кожного мисливця становить: 3 гусака, 5 качок, 6 лисок, 10 куликів, 10 голубів, 15 перепілок, 2 норців.

 

Заборонено добувати водяних курочок, і пастушків, оскільки ці птахи занесені до Червоної книги України.

 

Категорично забороняється полювати на неприбраних полях, де ростуть кукурудза і соняшник, полювання на дичину, яка знаходиться на поверхні води, стрілянина в заростях.

 

Не можна стріляти з човна стоячи. Постріл можна зробити тільки з положення сидячи. При цьому в човні має перебувати не більше двох осіб і сидіти вони повинні спиною один до одного.

 

При переїзді на інше місце полювання вогнепальна зброя повинна розряджатися і зачохлюватися.

 

Не варто забувати, що полювати на пернату дичину дозволяється тільки в світлий час доби. Не пізніше, ніж за годину до заходу сонця, і не раніше, ніж за годину до його сходу.

 

Вирушаючи на полювання, незабудьте і про відповідні документи. Під час полюваннямисливець зобов’язаний мати при собі державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання, дозвіл на відстріл тварин (відстрільнакартка) та дозвіл на носіння і зберігання зброї, занаявності мисливської собаки − паспорт на мисливську собаку. При придбанні відстрільноїкартки мисливців ознайомлять із заборонами на полювання, які діють упевних мисливських угіддях, а саме: з розташуванням відтворювальних ділянок, об’єктів природно-заповідного фонду, місцями відпочинку людей, проведенні господарських робіт тощо.

 

Вартість сезонної та разової відстрільнихкарток визначається користувачем мисливських угідь. Ті, хто придбав картку, в обов'язковому порядку перед початком полювання повинні зареєструватися у єгеря обходу.

 

Звертаємо особливу увагу мисливців області на суворе дотримання заборон щодо ведення полювань. До порушників застосовуватимуться відповідні міри впливу, визначені чинним законодавством України.

 

Попереджаємо, що впродовж сезону полювання в мисливських угіддях діятимуть рейдові бригадипо здійсненню контролю за дотриманням мисливцями правил полювання.

 

Варто відзначити, що в нинішньому році значно збільшилися суми збитків за незаконне полювання. Наприклад, видобуток лебедя обійдеться браконьєрові в 4000 грн. за одну голову, гусака і фазана – в 2 тис. грн. За качку, перепелата голубадоведеться викластипо 1 тис. грн.В додатокштрафи за порушення правил, розмір яких коливається від 102 грн. до 1 020 грн.

 

НІ ПУХУ, НІ ПЕРА !!!

Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Актуально:

Італійці відзначають високий рівень ведення лісового господарства в Україні

жовт. 17, 2018
Українська делегація лісівників на чолі з заступником Голови Держлісагентства…
Читати далі...

Анонси:

Матеріали IV з'їзду лісівників України

жовт. 16, 2018
25 вересня 2018 року відбувся IV з’їзд лісівників України, головною метою…
Читати далі...

Події:

Українські лісівники вивчають досвід європейських колег

жовт. 19, 2018
Українська делегація лісівників Держлісагентства, перебуваючи з візитом в…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Середино-Будському лісгоспі готують ґрунт для майбутньої посадки лісу

жовт. 17, 2018
«Із завершенням лісозаготівельних робіт на ділянках, які вийшли з-під рубок…
Читати далі...