logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Лісівничий тиждень: парламентська фотовиставка та круглий стіл про лісову політику України

З нагоди професійного свята – Дня працівника лісу – протягом 9-15 вересня 2019 року, у рамках Лісівничого тижня, в Україні відбудеться низка заходів для привернення уваги суспільства до проблем лісового та мисливського господарства.

Зокрема, за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування 10-13 вересня у Парламенті діятиме фотовиставка «Лісівники на службі лісу та суспільству».

Відкриття фотовиставки заплановано 10 вересня о 12:00 годині на третьому поверсі Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5).

Метою фотовиставки є привернення уваги народних обранців до лісового та мисливського господарства. Відвідувачі фотовиставки зможуть ознайомитися зі складовими лісогосподарської діяльності та повсякденних буднів лісівників. При відкритті фотовиставки буде можливість обговорити сучасний стан та перспективи розвитку галузі, привернути увагу до законодавчих прогалин, які не дозволяють повноцінно та ефективно здійснювати господарювання для забезпечення суспільства деревиною та іншими продуктами лісу.

11 вересня 2019 року відбудеться круглий стіл «Лісова політика України: першочергові завдання».

Захід організовано Держлісагентством за сприяння німецько-українського агрополітичного діалогу та Товариства лісівників України. У рамках заходу планується обговорення законодавчих проблем лісового господарства, які потребують термінового вирішення. Законопроекти розміщені на сайті Товариства лісівників України https://tlu.kiev.ua/golovna.html

Початок о 9:00 год. Місце проведення: І корпус Національного університету біоресурсів та природокористування України, аудиторія 69 (м.Київ, вулиця Генерала Родимцева, 19). Участь у заході за запрошеннями.

Акредитація ЗМІ до 18:00 год. 10 вересня на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (вказати ПІБ, назву ЗМІ та контактний телефон) або за тел. 095-445-75-50.

Події:

Життя віддане лісу

лют. 24, 2020
Сорок років свого життя присвятив служінню лісу заступник начальника Сумського…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Глухівському лісгоспі роз'яснюють громадськості, чи можна збирати валіжник

лют. 18, 2020
До ДП «Глухівський лісгосп» надійшло питання: «Скажіть, будьте ласкаві, чи…
Читати далі...