logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Володимир Бондар перебуває з робочим візитом на Сумщині

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар перебуває з робочим візитом у Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Вчора, 14 травня, у перший день поїздки, головний лісівник України відвідав Кролевецьке лісомисливське та Шосткинське лісове господарства. Його супроводжували в. о. Голови Сумської обласної державної адміністрації Микола Подопригора та начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець.

Перебуваючи у Кролевецькому лісомисливському господарстві, Володимир Бондар оглянув об'єкти центральної садиби підприємства, побував у паркетному цеху, на нижньому складі, який працює на базі перенавантажувача на колісному ходу «CATERPILLER” , оглянув котельню, що працює на тирсі, сушильне господарство, Грузчанський цех переробки деревини, де встановлена нова автоматизована лінія по випуску пиломатеріалу та лісовий розсадник Грузчанського лісництва.

Підводячи підсумок відвідин Кролевецького підприємства, Володимир Бондар позитивно оцінив роботу колективу господарства.

«Немає нічого неможливого, якщо захотіти і поставити мету. На Сумщині відчувається рука господаря на кожній ланці виробництва. І це дуже важливо: бачити економічну складову у кожному процесі, вміти рахувати і розуміти, як правильно переробити куб деревини так, щоб з нього можна було отримати якнайбільший зиск. Це і використання тирси для опалення приміщень, і експорт якісного сухого пиломатеріалу, тобто максимальна економія ресурсу, що в подальшому, поряд з заощадженням, дає відчутний внесок в економіку регіону», - зазначив він.

«Сьогодні Сумські лісівники гідно виходять з тієї ситуації, яка склалась в Україні з введенням мораторію на експорт деревини округлому вигляді, показуючи на справах, що держава не лише можне, а є ефективним власником», - дав оцінку діяльності сумських лісівників в. о. Голови Сумської ОДА Микола Подопригора.

У ході розмови Володимир Налькович окреслив плани та перспективи діяльності лісівників України у питанні ефективного використання лісових ресурсів. Він зазначив, що державна лісова політика, в першу чергу, зорієнтована на забезпечення потреб вітчизняного виробника, розширення виробничих потужностей не лише у питаннях переробки, а й пошук нових шляхів у використанні державного лісового скарбу: відновлення меблевої промисловості тощо.

Робоча поїздка продовжиться 15 та 16 травня. Заступник Голови має на меті відвідати ряд інших підприємств Сумщини та ознайомитись з практикою сумських лісівників у догляді за лісом, вирощенні посадкового матеріалу, лісовою дорожньою інфраструктурою, профорієнтаційній та рекреаційній діяльності.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ


Актуально:

Ми відкриті до перевірок і готові конструктивно працювати, - Володимир Бондар на Житомирщині

серп. 10, 2018
Сьогодні, перебуваючи з робочою поїздкою на Житомирщині, заступник Голови…
Читати далі...

Анонси:

Анонс. Готується засідання президії обкому профспілки працівників лісового господарства

серп. 10, 2018
Розширене засіданняпрезидії (Комітету) обласної організації профспілки…
Читати далі...

Події:

Сумська лісівнича профспілка підсумувала виконання колективних угод за І півріччя цього року

серп. 16, 2018
На пленумі обласної організації профспілки працівників лісового господарства,…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Короїд наступає – громадськість лютує

серп. 16, 2018
Наразі, лісівники Сумського лісгоспу, без перебільшення, опинилися між молотом…
Читати далі...