logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Стаття 50 Конституції України:

«Кожен має право на безпечне для життя і здоров'я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди.

Кожному гарантується право вільного доступу до інформації про стан довкілля, про якість харчових продуктів і предметів побуту, а також право на її поширення. Така інформація ніким не може бути засекречена».

Діяльність Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Державного агентства лісових ресурсів України в напрямку співпраці з громадськістю, враховуючи приєднання України до Орхуської конвенції, спрямована на підвищення обізнаності суспільства про особливості лісового господарства країни, важливість створення лісових насаджень, культуру поведінки в лісі та бережне відношення до лісових насаджень.

Забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики відбувається у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зробити посилання на постанову. http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/996-2010-%D0%BF)

Особлива увага приділяється системному інформуванню громадськості про актуальні питання, прийняті рішення та подальший розвиток лісогосподарської галузі. Інформація розміщується на офіційному веб-сайті Сумського ОУЛМГ та веб-сайтах підвідомчих підприємств. Інформація про діяльність управління висвітлюється у газеті «Сумщина», «Ярмарок», «Урядовий кур'єр», галузевих виданнях «Лісовому та мисливському журналі», газеті «Природа і суспільство». Регіональних телеканалах та мережі інтернет.

Управління не має власного періодичного друкованого видання, але кожного року до Дня працівника лісу та за підсумками року видається журнал «Лісівник Сумщини». Він розповсюджується серед працівників підприємств, у керівні органи, державні установи, установи місцевого самоврядування, школи та позашкільні виховні заклади тощо.

Щорічно управління друкує різноманітну сувенірну продукцію: пакети, ручки, блокноти, щоденники, календарі, листівки. Вся продукція відзначена логотипом управління, містить інформацію про контакти та адреси пошти, сайту управління, продукція практична як для внутрішнього користування, так і презентаційного характеру.

Основним профорієнтаційним засобом для залучення у лісове господарство шкільної молоді залишаються шкільні лісництва. На даний час в області налічується 19 учнівських лісництв, у яких навчається 578 дітей.

Одним з основних заходів залучення громадськості до посадки лісу є щорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вона проводиться з 2006 року з ініціативи Держлісагентства. Акція стартує 21 березня у Міжнародний день лісів і триває до Дня довкілля. Основним заходом Акції є посадка дерев і створення нових лісів за широкої участі шкільної та студентської молоді, громадськості, представників органів влади та ЗМІ. Крім того під час проведення Акції спеціалісти лісогосподарських підприємств організовують зустрічі з молоддю, лекції, демонстрації кінофільмів, тематичні вечори на тему лісів та важливості їх для життя на планеті.

Актуально:

Держлісагентство: за останні 5 років відтворено лісів на площі більше 260 тисяч га

трав. 22, 2018
Обсяги відтворення лісів за останні п’ять років склали 263 тис. гектарів, що на…
Читати далі...

Анонси:

Опубліковано Ліміти використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2018/2019 років

трав. 23, 2018
22 травня в Офіційному віснику України опубліковано та вступили в дію Ліміти…
Читати далі...

Події:

У Держлісагентстві проведено національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"

трав. 24, 2018
23 травня Товариством лісівників України разом з Державним агентством лісових…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Шосткинському лісгоспі визначили переможців конкурсу "Людина та ліс"

трав. 22, 2018
В актовій залі Шосткинської станції юних натуралістів відбулося урочисте…
Читати далі...